Uyanır uyanmaz sahile indim:) Bulutlu ama tertemiz bir hava.. Naim hala uyuyordu. Bugün bu adada son günümüzdü yarın Pattaya’ya uçacaktık. Her anın tadını çıkarmalıydım. Tüm günü keyif yaparak geçirmeye karar verdik. Naim uyanıp yanıma gelince kahvaltıdan önce bir sahil yürüyüşü yapalım dedik.
Deniz, kumsal pırıl pırıdı. Son günümüz olduğundan mı nedir herşey daha bi güzel görünüyordu:)

 

 

Dönerken bu maymuncukla karşılaştık. Fil, kaplan, iguana derken bir tek maymun kalmıştı onu da es geçmek istemedim:) Kucağımda şekerini yaladı, bende poz üstüne poz verdim:)
Acıkmıştık bizde. Dışarıda kahvaltı edecek bir yer bakmaya çıktık. Türk kahvaltılarını özlemiştik. Geçerken menülere baktık cafelerde hep. Ve işte bizim kahvaltılarımıza çok benzeyen bir tane bulmuştuk:) Üstelik sallama da olsa çay da vardı:)

 

Hepsini büyük bir keyifle yedik. Minik bir avm vardı orayı gezdik. Sonra otele döndük. Biraz deniz biraz havuz keyfi yaptık.
Havuz başında koca bir biraver söyledik. Peynirli patates kızartması ile harika gidiyor. Güneşin suyun keyfini sürdük.
Havuzdan sıkılınca denize girdik. Elimizde biralarımız uzunca muhabbet ettik dönünce yaşayacağımız yeni hayat hakkında:)
Son günümüzde de nargilesiz olamazdı:)
Hava kararıp sahil bir diskoya dönüşene kadar orada oturduk. Yandaki masaya Tayland’lı bir çift geldi. Adam öyle güleryüzlü ve komikti ki:) Tanıştık, aşçıymış bizi Bangkok’a restaurantına davet etti. Ama biz Pattaya’ya geçeceğimizi söyledik. Yeni evli bir çiftti ve ilk Samui tatilleriydi. Ertesi gün 11 de uçağımız vardı. Sahilde biraz vakit geçirip, Mc Donalds’tan yemek yedik ve günü bitirdik:)
Sonraki maceralar Pattaya’da devam edecek:)
MUTLULUK ARTAR PAYLAŞINCA:)

 

Yorum Yaz