Merhaba,

İlk Yazım olacağından öncelikle beni tanımanızı istedim.  1989 Antakya doğumluyum. Dünyaya geç geldiğimi düşünüyorum çünkü gerçek bir nostalji tutkunuyum . Her sabah güne eski 45likler dinleyerek başlar aynada gördüğüm yansımama gülümserim. Canımın içi tostosuma camdan bir  ‘Günaydın’ derim.. Tostosum 1973 model. 10.01.2011 tarihinden beri birlikteyiz.İlk kavuşma anımızı ayrı bir yazımda paylaşacağım. Benim gerçekten canımın içi ve ondan asla vazgeçmem…

 

4 tane kız kardeşim var. Beşiz gibi büyüdük. Tabiki yiyoruz bazen birbirimizi ama evlendiğimden beri onları çok özlediğim yalan değil.

 

Kocamla 07.06.2014 tarihinde turuncu bir düğünle eski 45liklerde hoplaya zıplaya dünya evine girdik. Ama 11.02.2004 tarihinden beri birlikteyiz. Yani tam 10 koca yıl:) Düğün hikayemle aşkımızın hala nasıl taze kaldığını da anlatırım tabii..
Bir turuncu prensesin blog sayfasına hoşgeldin.. Mutluluk artar paylaşınca sloganıyla açmış bulundum bu sayfayı.. Sende paylaş paylaştıkça çoğalsın mutluluklar;)

4 Comments

  1. Merhabalar seren abla demeliyim 19 yaşındayım çünküü. Ne kadar sıcak ve içten ve bağlı olduklarına vazgeçilmez olmuşlar ve öylesine değil yaşam tarzı yapmışsın çok güzel. Ve itiraf etmek gerekirse beni en çok çeken şeylerden biri de 10 yıllık birlikteliğin. Benimde 4 yıllık bi ilişkim var, herkes 10 yıllık ilişki sürüp evlilik olmaz diye ama seni görünce olmuş yahu çok da güzel olmuş dedim. Bu blog sana hep en güzeli getirsin mutluluğnu anlat çoğalsın, sıkıntın olursa anlay hiç kalmasın 🙂 yaşadığın turuncu hayatında hep mutlu 45 likler çalması dileğiyle..

  2. Dün gece sizi buldum ve bütün blog yazılarınızı bir çırpıda okudum bitirdim tanıdığım en icten şirin samimi insanlardan oluverdiniz. ..mutluluklar size

Yorum Yaz